loader
wisten-iphone
OCPlan Hizmet ve Çalışmalarımız
Çalışır durumda olan makineler de arıza olması durumunda tespit ve arıza giderme , arıza sonucu çalışamaz hale gelmiş makineler de kısmi olarak parça değişimleri veya tüm elektrik otomasyonun değişimi , ekran arızalarında yeni model ekran hazırlanması gibi hizmetler verilmektedir.
Çalışır durumda olan makineler de arıza olması durumunda tespit ve arıza giderme , arıza sonucu çalışamaz hale gelmiş makineler de kısmi olarak parça değişimleri veya tüm pano değişimi , ekran arızalarında yeni model ekran hazırlanması , profibus haberleşme arızalarının giderilmesi arıza cihaz kaynaklı ise cihazların yeni modeller ile değiştirilmesi, pompa ve mikser motorlarının ve sürücülerinin değiştirilmesi , makine programında değişiklikler yapılması gibi hizmetler verilmektedir.
Arızalı ekranların Siemens marka yeni nesil ekranlar ile değiştirilmesi, değişim sonrası tüm fonksiyonların orijinal ekranındaki gibi çalışır duruma getirilmesi gibi hizmetler verilmektedir.
Değişen ve gelişen piyasa şartlarına ayak uydurabilmek için kimi zaman tesis veya makineler de otomatik çalışmalarda değişiklikler , eklemeler veya çıkarmalar gerebilmektedir. Bu tip ihtiyaçlar olması durumunda istenen şartlarda düzenlemeler yapılabilmektedir.
Ömrünü tamamlamış Siemens S5 serisi cihazlar en son nesil S7 cihazlar ile aslına uygun olarak değiştirilebilmektedir.
Arıza durumlarında tamiri mümkün olmayan ve üretici firmanın yeni ürünler sunmasından kaynaklı temin edilemez duruma gelmiş olan eski nesil MicroMaster ve MasterDrive sürücüler yeni nesil olan Sinamic seri cihazlar ile aslına sadık kalarak değiştirilebilmektedir.